הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

פסיטבל און - ליין 2021 תחרות SWISS

5 תגובות
חזור לראש הדף

פורסם כן בפורם  על ידי שני שחקנים שלאחר תחילת התחרות "קוזזו" כ- 20 זוגות מהתחרות.

אם אכן קוזזו זוגות מהתחרות באופן יזום ללא מתן הודעה למתחרים זה מעשה לא ראוי. 

גם אם היה צורך טכני או אחר לקזז זוגות יש להודיע לזוגות לפני או מיד אחרי הקיזוז .

אני אחד מהזוגות שקוזזו , ובתאום עם השותף שלי רצים כל 5 דקות למחשב לרענן את המסך ולראות אם "התקלה" תוקנה ,

בינתיים מחפשים לראות אם יש פרסום כלשהו על התקלה ומה הצפי לפתרון.

הלכה השבת - פעמיים.

ממתינים לתשובה  מהתאגדות בנושא.

חזור לראש הדף
מצטרף לאבינועם ואחרים בתלונה על תחרות ה סוויס היום 24/4/2021.
בעיות טכניות קרו ויקרו, אבל לפגוע בכ-20 זוגות מתוך 110 מבלי להציע תחרות תחליפית, פשוט לא מקובל
חזור לראש הדף

מישהו ממארגני הפסטיבל צריך לתת הסבר על הבזיון הזה!

חזור לראש הדף

שלום יהודה, עמיר, אבינועם.

ראשית, אנו מתנצלים על התקלה ועל עגמת הנפש שחוויתם.  

מה שקרה הוא שלאחר 3 בורדים ששוחקו בתחרות זוגות SWISS, התחרות קרסה עקב תקלה טכנית שלא קשורה אל ההתאגדות אלא לאתר ה BBO. כמובן שלא צפינו אפשרות שכזו, שכן מעולם במשך השנה וקצת שאנו מנהלים תחרויות דרך ה BBO, לא קרה דבר שכזה. 

כל השחקנים ששיחקו בתחרות עפו וכל הדאטה נמחק, כך שגם לא היתה לנו אפשרות לדעת מי השחקנים שהשתתפו ולא יכולנו ליצור עמם קשר ישיר.

ידענו רק שנרשמו במקור 107 זוגות.  

אסף פתח תחרות חלופית שהחלה לאחר 20 ד' במקום הראשונה והודיע בלובי של ה BBO שהמשתתפים מתבקשים להירשם לתחרות החלופית. 

לשמחתנו 92 זוגות מתוך 107 הצליחו להירשם מחדש ולהתחבר לתחרות החלופית אך מצד שני 15 זוגות לא ראו את ההודעה ולכן לא התחברו.  

אני רוצה להבהיר - לא קיזזנו אנשים, לא עשו סלקציה ולא בחרו מי ישחק ומי לא. פשוט פתחו תחרות חלופית וביקשו דרך הלובי של ה BBO להירשם שוב.

אציין כי הנושא נמצא בברור מול ה- BBO שבינתיים החזיר את הכסף עבור התחרות שקרסה, כך שמבחינה כספית לפחות לא נגרם נזק.

עם זאת, ברור שנגרמה עגמת נפש ועל כך אנו מצרים מאוד.

חזור לראש הדף

" כואב אבל פחות "