הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

משחקי מבחן לנבחרת

3 תגובות
חזור לראש הדף

בבטאון האחרון שפורסם בתחילת החודש ובמייל שנשלח מההתאגדות לפני יומיים פורסמו התנאים לרישום למשחקי המבחן לנבחרות השונות עבור 2021 ו 2022. בשני הפרסומים יש הפניה לישיבת ועדת סגל שנערכה ב 13/5/21.
הנקודה שהובלטה יותר מכל באותו דיון ישיבת ועדת סגל היה נושא תום הרישום ב 10/6/21.

מאחר ואני לא השתתפתי במשחקים אלה בעבר, לא הכרתי את הדרישות, כלל לא הייתי מודע שכבר נערך דיון ואת החלטות המחייבות שהתקבלו בעניין גיליתי רק בתחילת החודש, עת פורסם המידע, יכולתי באופן מעשי רק אז להתחיל בהתארגנות כדי להשתתף לראשונה גם אני.

בשונה מכל התחרויות הרגילות, אין אפשרות לבצע רישום למשחקי ההכנה כזוג - לא לפתוחה ולא למעורבים 
(למי שלא מכיר אותי - אני לא אישה ולא סניור שהם כן יכולים להירשם כזוג בלבד). בנוסף, מדובר בלפחות שני ימי מקבצי משחקים ארוכים מאוד. שתי העובדות הללו מציבים רף לא פשוט להתארגנות.

אין אני מערער על צורת המשחקים, הדרישות המקדמיות, הימים או השעות שנקבעו. אני פשוט לא מבין מה הדחיפות בסגירת ההרשמה לאור העובדה שהתאריכים שנקבעו לתחילת משחקי המבחן הם בכלל בחודש יולי.

אבקש להתחשב בשחקנים, שאין להם קבוצה מוכנה מהעבר ולאפשר עוד 10 ימים בניסיון להרכיב קבוצה ראויה למעמד.

תודה

חזור לראש הדף

את ההודעה הקודמת שלי פרסמתי לפני כמעט חודש. הבעתי בה תמיהה לגבי לוחות הזמנים שנקבעו ומועד הפרסום שלהם.

עד היום לא קיבלתי כל התייחסות - בכתב או בעל פה לנקודות שהועלו.

למייל שנשלח על ידי ההתאגדות ב 20/6 שכותרתו "משחקי מבחן לקביעת נבחרות ישראל 2021 - עדכון" צורף קישור לפרוטוקול ישיבה בזום שנערכה ב 11/6 (במקרה יום לאחר פרסום הודעתי הקודמת בפורום) שבו דווח כי נרשמו רק 3 קבוצות בלבד למשחקי מבחן לנבחרת הפתוחה - כולן קבוצות ותיקות. בנוסף גם פורסם שמשחקי המבחן של קטגוריות פתוחה וסניורים יתקיימו בסופ"ש ארוך אחד בלבד: 10-7 ביולי.

אני רושם שוב את שאלותי מההודעה הקודמת ומוסיף

1) מדוע לא פורסם פרוטוקול ישיבת הסגל בסמוך למועד קיומו?

2) מדוע נקבע מועד תום רישום כה רחוק ממועד משחקי המבחן עצמם אך כה קרוב למועד פרסום הדרישות?

3) מדוע נרשם כי יהיו לפחות שני מועדים של סופי שבוע ארוכים למשחקי המבחן עם אפשרות לפעם שלישית כאשר בפועל יש רק סופשבוע אחד בלבד?

ריכוז כל הנקודות שצוינו לעיל - זמן היערכות קצר, חבירה לקבוצה בלבד, פינוי מספר ימים גדול מאוד למשחק בטווחי זמן קצרים מאוד, הביאו את הסיכוי להקמת קבוצה חדשה ראויה לנסות את יכולתה להתמודד על האפשרות לייצג את ישראל לאפס.

התמונה העולה ממציאות זו מראה כוונה שלא יהיה רישום של קבוצות חדשות, אולי של שחקנים פחות מנוסים, כמוני, כדי "להקל?" על מי שכבר קיבל את חותמת המצוינות/ייצוג בעבר.

אודה לקבלת התייחסות שתבהיר את המתרחש ותאיר את עיני כמו גם את שאר חברי ההתאגדות.

חזור לראש הדף

למה אין תגובה מהם????