הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

משחקי מבחן לנבחרת

הודעה 1, ללא תגובות
חזור לראש הדף

בבטאון האחרון שפורסם בתחילת החודש ובמייל שנשלח מההתאגדות לפני יומיים פורסמו התנאים לרישום למשחקי המבחן לנבחרות השונות עבור 2021 ו 2022. בשני הפרסומים יש הפניה לישיבת ועדת סגל שנערכה ב 13/5/21.
הנקודה שהובלטה יותר מכל באותו דיון ישיבת ועדת סגל היה נושא תום הרישום ב 10/6/21.

מאחר ואני לא השתתפתי במשחקים אלה בעבר, לא הכרתי את הדרישות, כלל לא הייתי מודע שכבר נערך דיון ואת החלטות המחייבות שהתקבלו בעניין גיליתי רק בתחילת החודש, עת פורסם המידע, יכולתי באופן מעשי רק אז להתחיל בהתארגנות כדי להשתתף לראשונה גם אני.

בשונה מכל התחרויות הרגילות, אין אפשרות לבצע רישום למשחקי ההכנה כזוג - לא לפתוחה ולא למעורבים 
(למי שלא מכיר אותי - אני לא אישה ולא סניור שהם כן יכולים להירשם כזוג בלבד). בנוסף, מדובר בלפחות שני ימי מקבצי משחקים ארוכים מאוד. שתי העובדות הללו מציבים רף לא פשוט להתארגנות.

אין אני מערער על צורת המשחקים, הדרישות המקדמיות, הימים או השעות שנקבעו. אני פשוט לא מבין מה הדחיפות בסגירת ההרשמה לאור העובדה שהתאריכים שנקבעו לתחילת משחקי המבחן הם בכלל בחודש יולי.

אבקש להתחשב בשחקנים, שאין להם קבוצה מוכנה מהעבר ולאפשר עוד 10 ימים בניסיון להרכיב קבוצה ראויה למעמד.

תודה