הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

דמי השתתפות למשחקים ארציים

4 תגובות
חזור לראש הדף
יים אונגר‏
בסוף השבוע הבא תתקיים תחרות ארצית בת שני מושבים במועדון השרון כבר סבא.
שני המושבים הם בני 24 חלוקות כ"א.
דמי ההשתתפות המבוקשים לתחרות זו 130 ש"ח.
לדעתי סכום זה הוא מוגזם ביותר, ללא תקדים לתחרות כזאת.
השאלה היא, היכן הגבול לגובה דמי ההשתתפות לתחרויות ברידג' ארציות?
חזור לראש הדף
להלן תגובתו של הח' רון פכטמן"53
חיים, כמה דברים לי אליך:
1. כבר כמה שנים שעבור תחרויות ארציות אנחנו (ומועדונים נוספים) גובים סכום כזה. למעשה, אתה משלם סכום כזה גם בפסטיבל (אותן תחרויות ארציות)
2. למה אתה לא שואל מדוע על תחרויות מקומיות אנחנו גובים רק 35 שקלים בעוד בתל אביב, רמת השרון וכו' גובים 40 שח?
כל מועדון (והכל מפורסם מראש) עושה את שיקוליו (את בעל הבית שגובה ממני למעלה מ 10,000 שח) ואת העירייה שגובה אלפי שקלים מיסים לא מעניין מאיפה יגיע הכסף.
כל אדם רשאי להחליט האם שווה לו לשלם את הסכום או לא ולהחליט אם לבוא לשחק או לא.
אל תשכח שמועדונים רבים בארץ הינם עמותות שההוצאות שלהן מזעריות ולא עובדות למטרות רווח. אנחנו לא עמותה.
3. לצערי, בהרבה תחרויות ארציות התנאים הינם מחפירים (כמו לשחק בחדר אוכל של קיבוץ עם שולחנות לא מתאימים) או בצפיפות או באולמות שהמיזוג בהם בקושי עובד. אנחנו נותנים תנאים מהטובים שיש.
לסיכום, חיים ידידי, אשמח מאד אם תגיע לשחק בתחרות, אפילו שאנחנו גובים 5 שקלים למושב יותר מחלק מהסניפים האחרים וגם אם תחליט שלא להגיע - נישאר ידידים ‫
שיהיה סופ"ש שמח,
רון פכטמן‬

‏הצג/הציגי שיחה בפייסבוק‏ · ‏השב/השיבי לדוא"ל זה כדי לשלוח הודעה ל-‏‎Ron Pachtmann‎‏.‏
הודעה זו נשלחה אל ‏‎aplaton2@zahav.net.il‎‏. אם אינך מעוניין/ת לקבל הודעות דוא"ל אלה מפייסבוק בעתיד, אנא ‏בטל/י מינוי‏.
Facebook, Inc., Attention: Department 415, PO Box 10005, Palo Alto, CA 94303
חזור לראש הדף
ידידי רון
1. זה , שאתם גובים אותו הסכום כבר מספר שנים, אינו מצדיק את גובה התשלום.
שנית, אין מקום להשוואה למחירי הפסטיבלים או נופשונים. ההשוואה צריכה להיות כלפי דמי השתתפות לתחרויות ארציות, שגובים מועדונים אחרים.
אנא, תסתכל רק בבטאון האחרון של ההתאגדות ותמצא שם מספר תחרויות בני 30 חלוקות בעלות של 60 ש"ח ולא 65 ש"ח ל-24 חלוקות, כפי אצלכם.
2.יש עוד הרבה מקומות שגובים פחות מ-35 שח למשחק, או 35 ש"ח, כמו בנתניה, וגם שם זאת לא עמותה ןהמזגן עובד נהדר.
ולגבי העלויות שלכם, לדאבוני איני שותף אתכם לא ברווחים ולא בהפסדים, לכן אותי מענין רק הכיס שלי.
אתה צודק, שההחלטה , אם לבוא או לאו, היא שלי בלבד.
אך לדעתי יש כאן גם שאלה ערכית, מוסרית, האם ראוי לנצל את אהבתנו למשחק הזה, כדי לגבות מחירים מופרזים.
לסיכום רון ידידי, ברור שנישאר ידידים, הרי עסקים לחוד וידידות לחוד.
חזור לראש הדף
חיים שלום,
לצורך גילוי נאות עלי להתחיל בזאת שאני עובד של מועדון השרון, אך כאן אני עונה כשחקן ברידג' ולא כנציג של מועדון זה או אחר.
ועכשיו לעניינו - תחרות ארצית חד מושבית ותחרות ארצית דו מושבית אינן מתומחרות באותה רמת קטגוריה.
תחרויות דו-מושביות בכל הסניפים הארץ מתומחרות סביב רמת מחירים זו.
אני מסכים שעל פניו 130 ש"ח הינו סכום נכבד, אבל כאשר אני משווה את זה לכל בילוי זוגי אחר, העלויות מצחיקות. כנ"ל לתחרות מקומים שעולה פחות מלצאת לסרט, שלא לדבר על הופעה או הצגה...
שנה טובה,
רן.