הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

שיטת משחק

6 תגובות
חזור לראש הדף
שלום
מזה זמן שאני מחפש תרגום עברי טוב לשיטת המשחק של הרובוטים בBBO
אודה לכל מי שיוכל לכוון אותי למקום המתאים,רק לא להציע לי את התרגום הקלוקל של אתר ה-bbo/
כתובת האימייל שלי היא: amnon.lavi@gmail.com
תודה אמנון
חזור לראש הדף
אמנון שלום
לפי דעתי גם ממציא שיטת המשחק של הרובוטים , לא כל כך מבין את הכרזות הרובוטים. בהרבה מהמקרים
ההסבר להכרזה לא מתאים בפועל לקלפים, ולכן עליך לקחת בערבון מוגבל את השיטה. בעקרון הרובוט משחק ברמת מתחיל + ועליך לקחת זאת בחשבון . אם הוא צריך להיות הכרוז , אל תעלה גבוה מידי, אם אתם
בהגנה , אל תכפיל בלי פוליסת ביטוח. מה שטוב הוא שאתה יכול לרדת עליו חופשי גם אם אתה טועה.
חזור לראש הדף
תודה ליובל,אינני מתיחס לרמת השיטה,אני פשוט מחפש תרגום עברי לשיטה כפי שהיא מופיעה באתר ה-BBO
חזור לראש הדף
לכל המעונין
ברשותי אוסף של חוברות הברידג של ההתאחדות כמעט מאז תחילת הדרך.מגליון מספר 30(1985
משנת 1985 ועד לשנת 2002, הגליונות עברו כריכיה, מאז 2002 ועד היום, הגליונות בתפזורת.
אם יש מי שמעונין באוסף הנ"ל ניתן ליצור איתי קשר לכתובת האימייל:amnon.lavi@gmail.com
אמנון
חזור לראש הדף

האם ישנו חוק או תקנה שקובעת את משך הזמן המוקצב למשחק של יד אחת אם כן אשמח אם תפנו אותי תודה מראש שמואל קרמר 

kremer48@gmail.com

חזור לראש הדף

שלום שמוליק,

זמן המוקצב למשחק של בורד איננו מוגדר בספר החוקים, אך יש סטנדרט עולמי שהוא 7 דקות לבורד ודקה אחת למעבר,

כך מקציבים 15 דקות לסבוב של 2 בורדים ו-22 דקות לשלושה בורדים, 

זמן זה בעצם מופיע בתקנוני תחרות, למשל בליגה שבה משחקים 12 בורדים מקצים 90 דקות לסבוב.

אילן שזיפי