הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

תקנון הענקת נקודות אמן בפסטיבל אילת

4 תגובות
חזור לראש הדף
פסטיבל הברידג' ה-19 באילת ("פסטיבל הים האדום"), גם אם מאורגן ע"י אנשים פרטיים, הינו ארוע בחסות ההתאגדות הישראלית לברידג': הוא מופיע בלוח הפעילות הארצית שמפרסם הקפטן הספורטיבי, וכותרת הדף הראשי של אתר הפסטיבל (http://www.bridgeredsea.com) נושאת שם ולוגו של ההתאגדות. לא מצאתי באתר הנ"ל ולא בשום מקום אחר תקנון המפרט את שיטת ההענקה של נקודות אמן בתחרויות השונות של הפסטיבל (וזאת בניגוד לפסטיבל תל-אביב, שם מתפרסמת מראש שיטת הענקת נ"א). אגב, רשימת הפרסים של התחרויות השונות כן מתפרסמת באתר פסטיבל אילת. היש סיבה להסתרת השיטה מעיני החברים? השאלה מופנית דווקא באתר ההתאגדות לקפטן הספורטיבי ולועדה להענקת נקודות אמן.
חזור לראש הדף
הי עמירם, סליחה על התשובה המאוחרת (חגים, חו"ל וכד').
כפי שאכן ציינת, פסטיבל הברידג' באילת, הינו אירוע פרטי. נכון שההתאגדות מסייעת ככל שניתן על מנת שהאירוע יהיה מוצלח ובכל זאת יש לזכור כי אין מדובר באירוע של ההתאגדות.
למרות שאין זה אירוע של ההתאגדות, הרי שועדת נק' אמן ומושבים, אישרה בזמנו להעניק נקודות בינלאומיות, לתחרויות הפסטיבל. מדובר בהענקת מחצית הניקוד לעומת תחרות זהה בפסטיבל ת"א (שהנו פסטיבל של ההתאגדות).
אתה מוזמן לפנות ישירות אל דוד בירמן, יוזם, מארגן ומנהל הפסטיבל, יש לו את כל המידע והוא בוודאי ישמח להשיב לך בכל שאלה.
חזור לראש הדף
הי אוריה,

צר-לי שאני חולק עלייך. לדעתי אין זה נכון שההתאגדות פורשת חסותה על פסטיבל בינלאומי המאורגן כארוע פרטי (בהרשותה לו, למשל, לשאת את הלוגו שלה ולהעניק נקודות אמן מסוגים שונים), אך אינה מפרסמת את התקנון המוסכם עליה על-פיו יוענקו נקודות אמן אלה. אני יכול לפנות, כעצתך, לדוד בירמן, ואני משוכנע שהוא ישמח להשיב לי לשביעות רצוני. עדיין, אני חושב שעל ההתאגדות היה ליזום פרסום זה לטובת מאות / אלפי חבריה שיגדשו את אולמות המשחק באילת. הלוא בודאי ישנם עשרות, אם לא מאות, חברי התאגדות שתוהים כמוני ואין זה הגיוני שכ"א מהם יפנה ישירות לדוד בירמן לגבי זה. אני רק ניסיתי לשמש כפה לכל אלה לגבי נושא זה.
חזור לראש הדף
אני מסכימה איתך שהנושא צריך להיות ידוע ונגיש לציבור השחקנים, (לא ברור לי למה כל השנים זה לא נעשה), אבל עוד לא מאוחר מדי. דוד בירמן, כמי שיוזם ומארגן את הפסטיבל, צריך להעלות את התקנון לאתר הפסטיבל שנמצא תחת ניהולו, (אין קשר להתאגדות בהיבט הארגוני או הפרסומי).