הפורומים של ההתאגדות הישראלית לברידג'

פעילות אתר ההתאגדות

7 תגובות
חזור לראש הדף
שמחתי לראות את האתר קם, אבל לצערי האתר חסר פעילות.
לדעתי אתר פעיל חשוב מאוד, ויש להשקיע משאבים כדי להחיות אותו.
יש הרבה דברים שאפשר לעשות אבל הכל צריך להתחיל מהחלטה שזה חשוב, בעניי כאמור זה מאוד חשוב, יותר חשוב למשל מבטאון הברידג'.
מקווה שמישהו שם למעלה חושב כמוני.
חזור לראש הדף
הי שרון, רעיונות יתקבלו בברכה וננסה ליישם מה שניתן.
חזור לראש הדף
יש כמה אנשים שכותבים ברידג', למשל Avi Rosenthal שכותב בלוג. אם הכתיבה הזו תהיה באתר, אולי זה יקדם את האתר וגם את הכותב. אני מתכוון לכך שיתנו לכותב איזה פורום שהוא יהיה המודרטור שלו.
צריך אולי להשתמש בבטאון כדי לקדם את האתר, אני לא מתכוון רק לפרסום, אלא לקידום עם תוכן, סוג של פינה שבה תהיה : שאלה מעניינת ששאלה שושנה באתר, והתשובות שענו לה. אני בטוח שבציבור הברידג' יש הרבה שחקנים שהיו רוצים לשאול שאלות ברידג' ולקבל תשובות מטובי השחקנים בארץ.
אפשר גם לקדם תחרויות באתר, כמו פתרון של פליי או דפנס או הכרזה. אפשר לקדם תחרות מסוג התמודד. הכל צריך לפחות בהתחלה להיות מגובה בבטאון, ואני מניח שבשלב מסוים העניינים יתהפכו ואתר הוא שיהיה הפופלרי ובו יוזכר שיש גם בטאון שכדאי לקרוא. בקיצור מה שהייתי מקווה זה שמכיוון שיש כלכך הרבה שחקנים שמשחקים ברידג' כל יום והם נתקלים בהמון דברים שבטח היו רוצים לשתף בהם האתר יהווה קהילה שבה משתפים חוויות וכדומה ולא משהו רשמי עם תוצאות ורשימת מועדים וכו'.
בהצלחה
בכל מקרה אני באמת חושב שהכל צריך להתחיל מהחלטה אמיתית להשקיע בקידום תוכן ברידג'סטי אינטראקטיבי.
חזור לראש הדף
נשמח שאבי רוזנטל יכתוב בפורום באתר. אבי מוזמן לפנות אלי ואוכל לתאם איתו פורום שאלות תשובות בענייני ברידג' שבו הוא יהיה מנהל הפורום. אין שום בעיה, להיפך, רצוי ומבורך.
חזור לראש הדף
אגב, ראיתי שמישהו שאל באחד הפורום שאלה ברידג'יסטית, הציבור (כולל אבי) מוזמנים להגיב (עד כה משום מה לא הגיבו וחבל). בסופו של דבר, אפשר לבוא עם המון רעיונות, אבל זה מאוד מאוד תלוי בציבור השחקנים איך הפורום הזה יראה וכמה הוא יהיה פעיל. הפלטפורמה קיימת, צריך להתחיל לנצל אותה.
חזור לראש הדף
אני מניח שאת מתכוונת לשאלה של שרה, אם כן אז השאלה נענת ונוהל דיון ארוך ופורה בעניין בפורום של אילן, ולכן לא מצאנו לנכון לחזור עליו כאן.
אני אישית אשמח לענות לכל שאלת ברידג' פה בפורום.
חזור לראש הדף
שרון נגע קלות בבעית "פיצול האישיות" הקיימת אצל חברי ההתאגדות בבואם להעלות דיונים בפורומים: יש 3 פלטפורמות טובות לכך, והשאלה הקיימת תמיד במי מהן לבחור: הוותיקה והיעילה תמיד היא פלטפורמת הדיונים באתר הפרטי של אילן שזיפי. לפני מספר קטן של שנים נפתחה קבוצה בפייסבוק, וגם שם מתקיימים דיונים שונים (למשל: אבי רוזנטל, המוזכר בדיון לעיל, מפרסם בקבוצה זו לינקים לבלוג המעניין שלו). והילד הצעיר מכולם - האתר המחודש של ההתאגדות, המארח אותי ברגע כתיבת שורות אלה.
כיצד מאחדים כוחות תחת אשר לפצלם? רעיון למישהו?

עמירם