הודעות

  רוצה לפרסם ? צור קשר

  פרויקט גשר הזהב

  בימים אלו יצא לדרך פרויקט חדש ברמת השרון "Golden Bridge" – "גשר הזהב".

   

  מטרת הפרויקט - לימוד המשחק לבוגרי כיתות ט' ולאחר קורס אינטנסיבי ראשוני הם ישחקו ברידג' בפעילות מודרכת עם בני הגיל השלישי (גיל הזהב) ברמת השרון.

  פעילות זו היא ראשונית וייחודית בארץ. הפעילות צפויה לקרב בני נוער למשחק הברידג', לשפר את תדמית הענף כענף המתאים לבני כל הגילאים ובכלל זה, לקרב את בני הנוער לאוכלוסיה הבוגרת בעיר, לסייע להם במהלך הזמן המשותף שיועבר בנעימים באמצעות בילוי מאתגר ומהנה בדמות משחק הברידג'. 

  ברמת השרון, כמו גם במקומות רבים נוספים בארץ, נדרשים כל תלמידי כיתות י', לקחת חלק במשך השנה בפרויקט "מחויבות אישית", חברתית. אבישי בן דוד (אביו של סגן אלוף אירופה לשנת 2011-2012, עד גיל 21, יובל בן דוד) הצליח לשכנע את ראשי מערכת החינוך בעיר שמשחק ברידג' של בני נוער, יחד עם בני הגיל השלישי, יהיה חלק מפרויקט מחוייבות אישית , ולא רק שיקרב את בני הנוער למשחק, אלא גם יקרב את בני הנוער לאוכלוסיה המבוגרת.

   

  אבישי מבהיר: "אני מאמין שלאחר לימוד בסיסי ומשחקים מודרכים, ירצו התלמידים להמשיך ללמוד, להצטרף לשורות ההתאגדות ולקדם את עצמם בתחום. אני בטוח כי בני הנוער ישמחו להנעים את זמנם של המבוגרים ואלו מצידם יהנו מהתוספת המעניינת. עיריית רמת השרון השתכנעה לקדם את הנושא ומממנת את עיקר עלויות הקורס הראשוני, אני מאמין ומקווה שבעקבות קורס זה תתרחב ותגבר מאד פעילות לימוד הברידג' לילדים ונוער ברמת השרון".

   

  הפעילות שנעשית בחסות התאגדות הברידג' הישראלית, נעשית בתיאום ובשיתוף עם מועדון הברידג' של רמת השרון בהנהלת יעקב מינץ. בקורס הראשון השתתפו 9 משתתפים והוא הועבר ביולי ע"י שני חברי סגל הנבחרת הצעירה יובל בן דוד ואיתמר גינוסר (איתמר אגב, השתתף באליפות אירופה שהתקיימה ביולי 13 בפולין וזכה , יחד עם חבריו לקבוצה, במדלית ארד) .

   

  העובדה כי הקורס מועבר ע''י חברי הנבחרת הצעירה, עודדה את בני הנוער להמשיך וללמוד את המשחק וכולם כאחד ביקשו לעבור קורס המשך כבר בחופש הגדול. הקורס הנוסף יפתח ב- 05.08.2013 ויתקיים במשך 10 שיעורים של שעתיים מלאות כל שיעור. התקדמות החניכים היא מדהימה והם מאד מתעניינים בנושא ומחכים להיפגש עם בני גיל הזהב למפגש תחרותי מעניין ותורם לשני הצדדים.

   

  אם גם אתם מעוניינים להביא את הפרויקט לעירכם, צרו קשר עם מושיקו מיוחס - רכז פרויקט בתי הספר.

   

  קראו על הפרויקט בכתבה שהתפרסמה בידיעות השרון ב 30.8.13.