חדשות

  רוצה לפרסם ? צור קשר

  ברידג'מייטס

  להורדת מדריך בעברית להתקנת Bridgemates יש ללחוץ כאן.

  להורדת חוברת הדרכה מלאה באנגלית  יש ללחוץ כאן.

  להורדת תוכנת BridgeMate עדכנית (גירסא 3.9.9) יש ללחוץ כאן.

  להורדת עדכון לשרת (גירסא 3.1.1) יש ללחוץ כאן.

  להורדת עדכון למסופונים (גירסא 3.1.1d) יש ללחוץ כאן.

   

  הברידג' בישראל נכנס למאה ה-21 , כאשר בשנתיים האחרונות יותר ויותר מועדונים רוכשים ציוד חדשני, המסייע להם בניהול התחרויות.

   

  כך למשל מכונות החלוקה שעד כה היו בשימוש ההתאגדות בלבד, נראות בעוד ועוד מועדונים ומאפשרות להם לחלק בורדים מראש ולקיים תחרויות ברומטר בהן משתמשים בבורדים משוכפלים (חיסכון רב בזמן לעומת חלוקה ידנית).

   

  בנוסף, ההתאגדות השיקה תוכנת חישוב תוצאות חדשה, שנכתבה ע"י אסף עמית, המאפשרת שיפורים וחידושים רבים בתחום חישוב התוצאות. 

  תוכנה זו גם מאפשרת תמיכה במכשירי ה Bridgemates, אשר נמצאים בשימוש רחב בעולם וחודרים גם לישראל תחילה בעיקר בתחרויות ההתאגדות אך לאחרונה גם במספר לא קטן של מועדונים. 

   

  מכשירי ה Bridgemates, הם למעשה מכשירי דיווח תוצאות המחליפים את הטפסים שמולאו עד כה באופן ידני. מדובר במכשירים קטנים , שאינם תופסים מקום רב, כאשר בכל שולחן מוצב מכשיר אחד. 

   

  בכל שולחן מזינים את סוג החוזה, (ניתן להזין גם את קלף ההובלה) והתוצאה שהושגה עבור כל בורד. הנתונים מועברים ונאגרים בשרת ה-Bridgemates  ומשם משודרים למחשב בו מותקנת תוכנת החישובים, לקבלת תוצאות מהירות.

   

  היתרונות ברורים -

  • המכשירים ידידותי לסביבה שכן הם חוסכים ניירת.
  • השימוש במכשירים מאפשר חיסכון בזמן, התוצאות מתקבלות מיידית  לאחר סיום התחרות, 
  • השימוש במכשירים מאפשר ליריבים לבדוק את הקלדת הנתונים במקום , מונע טעויות טכניות של של רישום זוג לא נכון או כתב יד לא ברור וכד'.   

  עוד ועוד מועדונים מצטיידים במכונות חלוקה, במכשירי Bridgemates וכמובן בתוכנת התוצאות החדשה ומדווחים על ניהול תחרות קל, מהיר ופשוט בזמן שהשחקנים עצמם מדווחים על שיפור רב בחווית המשחק.

  אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לאפשר לאתר לפעול כהלכה. למידע נוסף קראו את מדיניות העוגיות באתר